Pojištění vozidel

Pojištění vozidel

V dnešní době, kdy je v České republice evidováno 4,86 milionu aut je pro klienty neméně zajímavý segment pojištění motorových vozidel. Proto pro naše klienty analyzujeme a porovnáváme parametry pojištění a to jak s ohledem na cenu, ale i na rozsah pojištění, které bývá velmi odlišné a dost často je složité pro neodbornou veřejnost se vyznat ve všech parametrech pojištění a to jak v limitech krytí, územním rozsahem či doplňkových službách. U vozidel se pojišťují tyto 3 segmenty.

  • POV – povinné ručení
  • HAV – havarijní pojištění
  • GAP – dopojištění do nové ceny vozidla

U povinného ručení je potřeba dávat pozor na limity plnění u škod na majetku a zdraví či limitu pro finanční škody a rozsahu asistenčních služeb. Popřípadě zda pojištění obsahuje přídavná rizika jako střed se zvěří, živel, připojištění skel atd.

U havarijního pojištění se je třeba ujistit zda pojištění obsahuje všechny rizika, tak zvaný ALL RISK který obsahuje havárii,živel, krádež a vandalismus a nebo jen některé vyjmenované rizika jako například živel a krádež. Další z kriterií, které je třeba sledovat velikost spoluúčasti a uzemní rozsah.

V pojištění GAP je pojistitelem garantováno, že do určitého stáří auta bude vždy hradit novou cenu vozidla.

Pro bližší informace volejte naší společnosti nebo nám napište.

Formulář - Záznam o dopravní nehodě


Formulář - Záznam o dopravní nehodě